Expedice Jedov

Hned první neděli v tomto školním roce jsme se sešli v Jedově. Protože byla neděle a naši rodiče měli volno, pozvali jsme i je, aby si s námi společně chvíli pohráli. Každý z druháčků zapojil svého velkého parťáka. Společně si vyzkoušeli svoji pozornost při zapamatování tvarů, šikovnost a trpělivost při tvorbě okapů i přenášení drobných předmětů. Nakonec jsme si společně zahráli diskgolf. Druhákům se tyto aktivity moc líbily, své rodiče velmi chválili a byli na ně náležitě hrdí. Věřím, že společně strávený čas se libil i rodičům.

Večer nás čekalo opékání buřtů, malá zkouška odvahy a pak již klidná noc.

V pondělí dopoledne jsme si stačili společně pohrát, zasoutěžit, protáhnout se a než jsme se nadáli byl tu oběd. Po obědě nás čekala už jen cesta domů. Na Jedově bylo dobře, tak zase za rok...

Ještě velké poděkování všem rodičům za spolupráci a Zuzančině mamince navíc za odvoz věcí.

« Březen 2024 Květen 2024 »

Komenského zpěváček 2024

22. 04. 2024
Dne 9.dubna se konala pěvecká soutěž Komenského zpěváček pro žáky 1.-5.třídy.